ИХ ЗАСАГ ОЛОН УЛСЫН ИХ СУРГУУЛЬ НЬ НИЙТ 8 БҮРЭЛДЭХҮҮН СУРГУУЛЬТАЙ ҮЙЛ АЖИЛЛАГААГАА ЯВУУЛЖ БАЙНА...

© 2017 ИХ ЗАСАГ ОЛОН УЛСЫН ИХ СУРГУУЛЬ

УТАС: 70157768, 7015-7761, 7015-7765
info@ikhzasag.edu.mn

ИХ ЗАСАГ ХУУЛЬ ЗҮЙН СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД


ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1
Оюутан үйлчилгээний төв
Л. Эрдэнэхүү, О. Золбоо
№25
Тогтмол
16:30
25
2
10-т
Л. Эрдэнэхүү, Б. Азжаргал
ХЗС-ийн нийтийн ЭЗ-н хөтөлбөрийн баг
Лхагва
16:00
10
3
Охид манлайлал
С. Түмэндарь
Англи хэл
Лхагва
17:00
16
4
Залуу судлаач
Э. Түмэнбаяр
НЭЗХБ
Пүрэв
16:00
6,7
5
Клиник
Э. Түмэнбаяр
НЭЗХБ
Пүрэв
16:00
6
6
Криминологи
Г. Пүрэвдабам
НЭЗХБ
Мягмар
16:00
29
7
Open mind
Я. Батханд, Очирсүрэн
ХЭЗХБ
Мягмар
15:00
18

ИХ ЗАСАГ ҮНДЭСНИЙ ИНЖЕНЕР ТЕХНОЛОГИЙН СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД


ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1
График дизайны "IDEA" клуб
Б.Мөнхсоёл
Мэдээллийн технологийн хөтөлбөр
Хичээлийн өдрүүдэд хичээлийн бус цагаар болон бие даалтын өдөр
16:00-18:00
№-102
2
Техник хангамж "IT" клуб
Н.Даваасүрэн
Мэдээллийн технологийн хөтөлбөр
Хичээлийн өдрүүдэд хичээлийн бус цагаар болон бие даалтын өдөр
16:00-19:00
Роботик лабратори
3
"Speaker english" клуб
Д.Шинэтулга
Гадаад хэлний хөтөлбөр
Хичээлийн өдрүүдэд хичээлийн бус цагаар болон бие даалтын өдөр
16:00-18:00
Англи хэлний лабратори №-7
4
Гадаад хэл аялал жуулчлалын "Луужин" клуб
Д.Чулуунбилэг
Аялал зуулчлал зочлох үйлчилгээний хөтөлбөр
Хичээлийн өдрүүдэд хичээлийн бус цагаар болон бие даалтын өдөр
10:00-15:00
№-205
5
Инженерийн "Залуу инженерүүд" клуб
Я.Баяртогтох
Инженерийн хөтөлбөр
Хичээлийн өдрүүдэд хичээлийн бус цагаар болон бие даалтын өдөр
16:00-18:00
2 давхарын шилэн өрөө
6

Б.Батжаргал
Удирдлагын баг
Соёл олон нийтийн үйл ажиллагаатай өдрүүдэд

№-501

ИХ ЗАСАГ САНХҮҮ ЭДИЙН ЗАСГИЙН СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД


ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1
Англи хэлний Younglife клуб
Б.Эрдэнэсувд, А.Мөнхдөл
Англи хэлний хөтөлбөрийн баг
Лхагва Пүрэв
15:50
НББ №5
2
Банкир клуб
Б.Батжаргал, Б.Даваадаш
Санхүү эдийн засгийн хөтөлбөрийн баг
Даваа Баасан
16:30
ЭЗ №30
3
Customs edu клуб
Б.Баасансүрэн, А.Цэрэнбямба
Санхүү эдийн засгийн хөтөлбөрийн баг
Мягмар        Пүрэв
15:50
НББ №11
4
Залуу судлаач клуб
Д.Заяамөнх, Т.Ганхүү
Санхүү эдийн засгийн хөтөлбөрийн баг
Даваа Баасан
16:30
НББ №35
5
Оютны үйлчилгээний төв
Б.Эрдэнэцэцэг
Санхүү эдийн засгийн хөтөлбөрийн баг
Даваа Мягмар
12:10
ЭЗ №25
6
Воллейбол
Б.Даваадаш
Санхүү эдийн засгийн хөтөлбөрийн баг
Лхагва Пүрэв
16:00
Спорт заал
7
Гандбол
Б.Даваадаш
Санхүү эдийн засгийн хөтөлбөрийн баг
Мягмар
16:00
Спорт заал

ЧИНГИС СООСЭ ОЛОН УЛСЫН ХАРИЛЦААНЫ СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД


ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1 АXIOM
М.Хүрэлцэцэг
эрх зүйн тэнхим
Лхагва
16:00-17:00
№41
2 Их Засаг Дидломат
Г.Уламбаяр, Э.Эрдэнэболдбаяр
Олон улсын харилцааны тэнхим
Пүрэв
10:40-12:10
№7
3 Уран илтгэгч
П.Наранхүү
эрх зүйн тэнхим
Мягмар
16:00-18:00
№41
4 Бүлгийн дарга нарын зөвлөл
Н.Зоригт
Оюутан үйлчилгээний төв
Даваа
12:10 -13:00
№16
5 Оюутны үйлчилгээний төв
Б.Насан, Г.Баасандэмбэрэл
Оюутан үйлчилгээний төв
Баасан
16:00-17:00
№1

ИХ ЗАСАГ МЭРГЭЖИЛ СУРГАЛТ ҮЙЛДВЭРЛЭЛИЙН ТӨВ


ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1 Давхар хүү Шатрын клуб
Л.Атарсайхан, Г.Наянбуу
Их Засаг МСҮТ
Пүрэв
16:00 Б заал
2 Г.Бямбацэрэн Б. Адъяасүрэн
Г.Бямбацэрэн Б. Адъяасүрэн
Их Засаг МСҮТ
Даваа Баасан
16:30 Б заал
3 А.Ганцэцэг, Т.Ганболор
А.Ганцэцэг, Т.Ганболор
Их Засаг МСҮТ
Пүрэв
16:00 Лаборатори №13

БОЛОВСРОЛ СОЁЛ УРЛАГИЙН СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД


ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1 Шүлэг, яруу найраг
М.Баттөмөр
Ур чадвар
Сард 1 удаа

Оюутны бие даах төв

ИХ ЗАСАГ АНАГААХ УХААНЫ СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД

Төрөл Хариуцсан багш оюутан Анги/ тэнхим Хичээллэх өдөр Цаг Танхим/Заал
1 "Залуу химич" клуб  Т.Насантогтох, Э.Тэлмүүн  Анагаах ухааны хөтөлбөрийн баг  Лхагва Пүрэв 15:50 №409 тоот 
2 Удамзүй молекул биологийн клуб  Н.Сэргэлэн, Ганхуяг Анагаах ухааны  хөтөлбөрийн баг Даваа , Пүрэв 16:00 PM   АУС №407


ИХ ЗАСАГ ОУИС-ИЙН ХАРЪЯА ДҮРСЛЭХ УРЛАГ ДИЗАЙН ТЕХНОЛОГИЙН СУРГУУЛИЙН ДУГУЙЛАНГУУД

ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1 "Өнгө тунамал" клуб
Г.Наранбат
Уран зургийн тэнхим
Пүрэв, Баасан
14:00-16:00
№106
2 "Кадр" клуб
Б.Мөнгөншагай, Х.Бат-Эрдэнэ
Дизайны тэнхим
Лхагва
10:00-18:00
№ 307
3 5D клуб
М.Гансүх
Архитектурын хөтөлбөрийн баг
Лхагва
16:00-19:00
№ 101, 303
4 " Од" клуб
А.Өнөрзаяа
Хувцас дизайны тэнхим
Лхагва
10:40 -12:40
№304
5 " Од" клубын дэргэдэх загварын дамжаа
А.Өнөрзаяа, Ш.Ариунбаяр
Хувцас дизайны тэнхим
Даваа, Лхагва, Баасан
16:00-18:00
№ 101
6 Оюутны үйлчилгээний төв
Л.Оюун-Эрдэнэ, А.Цолмонбаатар
Хувцас дизайны тэнхим
Мягмар
4:00:00
№ 308

РОЯАЛЬ ОЛОН УЛСЫН ДЭЭД СУРГУУЛЬ ДУГУЙЛАНГУУД



ТӨРӨЛ
ХАРИУЦСАН БАГШ ОЮУТАН
АНГИ/ТЭНХИМ
ХИЧЭЭЛЛЭХ ӨДӨР
ЦАГ
ТАНХИМ/ЗААЛ
1 Student council
Б.Ариунболд
Бакалаврын тэнхим
Мягмар, Пүрэв
12:10 305
2 Рояаль Маркетер клуб
Т.Ням-Осор
Бакалаврын тэнхим
Даваа Баасан
16:30 404
3 Edx клуб
Н.Энх-Амгалан
Бакалаврын тэнхим
Даваа, Лхагва, Баасан
18:00 402
4 Үг цээжлэх клуб
Н.Энх-Амгалан
Англи хэлний тэнхим
Мягмар, Пүрэв
16:30 Royal hall