Их Засаг ОУИС-ийн 25 жилийн ойгоор Шагнал авсан багш ажилчид

75653342_764028697396012_3303828520714633216_o.jpg

69457058_764029194062629_2681084526519648256_o.jpg

69686621_764029570729258_7369303808440008704_o.jpg

72712597_764030014062547_4685446519753539584_o.jpg

74319320_764029050729310_6721989431626039296_o.jpg

74662497_764028947395987_4684456993648279552_o.jpg

74800006_764029007395981_2036223735672864768_o.jpg

74961389_764029860729229_9010391991694917632_o.jpg

75279372_764029720729243_1468351015290929152_o.jpg

75332787_764029874062561_3475100726873554944_o.jpg

75439328_764028664062682_3168899619144859648_o.jpg

75443127_764030187395863_4336497864520761344_o.jpg

75446832_764028870729328_4750732844446253056_o.jpg

75462270_764029934062555_3122761298039799808_o.jpg

75464357_764030034062545_7708005174215704576_o.jpg

76710807_764029707395911_1145026418413928448_o.jpg

75472746_764029500729265_579981298341249024_o.jpg

78125670_764029294062619_7553722333966368768_o.jpg

76248198_764028807396001_289172228119986176_o.jpg

20

Нэрс

Албан тушаал

Тодорхойлогдсон шагнал

1.        

И.Нямсүрэн

МСҮТ-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

2.        

Б.Ганхуяг

ХЗС-ийн ахлах багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

3.        

Д.Элбэгзаяа

СЭЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

4.        

О.Оюунгэрэл

ЧСОУХС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

5.        

Л.Сувдмаа

ЧСОУХС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

6.        

Б.Батжаргал

СЭЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

7.        

Л.Болортуяа

ЖЧХГХСС-ийн декан

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

8.        

Я.Батханд

ХЗС-ийн захирал

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

9.        

Н.Үнэнчимэг

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

10.    

Х.Батжаргал

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

11.    

Г.Пүрэвбадам

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

12.    

Ч.Билгээ

Лицей Англи хэлний багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

13.    

Л.Отгонсүрэн

Лицей газар зүйн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

14.    

Доржиева С.Б

Лицей Орос хэлний багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

15.    

Г.Цэвэлмаа

Лицей нийгэмийн ухааны багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

16.    

Д.Эрдэнэчулуун

Лицей бага ангийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

17.    

А.Нямсүрэн

СНА ахлах мэргэжилтэн

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

18.    

З.Батдолгор

Номын санч

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

19.    

Ж.Баасанжав

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

20.    

Д.Хишигбат

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

21.    

Б.Баяраа

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

22.    

Ж.Баасансүрэн

СЭЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

23.    

Г.Барсболд

ҮИТС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

24.    

С.Ганхуяг

ҮИТС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

25.    

Б.Бурмаа

Лицей англи хэлний багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

26.    

Ш.Байгаль

Лицей мэдээлэл зүйн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

27.    

А.Мөнхцэцэг

Лицей англи хэлний багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

28.    

Б.Энхбаяр

Номын санч

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

29.    

М.Мөнхсайхан

ЧСОУХС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Жуух бичиг

30.    

О.Алтантуяа

Лицей захирал

Нийслэлийн 380 жилийн ойн медаль

31.    

Б.Оюунцэцэг

Лицей бага ангийн багш

Нийслэлийн 380 жилийн ойн медаль

32.    

Б.Лхамноржмаа

АУС-ийн багш

МЗХ-ны Эв нэгдлийн Мөнгөн-Од

33.    

О.Гэрэлцолмон

ЖЧХГХСС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Арга зүйч багш

34.    

А.Ганцэцэг

МСҮТ-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Арга зүйч багш

35.    

Ч.Байгалмаа

МСҮТ-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Арга зүйч багш

36.    

Н.Долзодмаа

ҮИТС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Арга зүйч багш

37.    

Д.Батхишиг

ҮИТС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Арга зүйч багш

38.    

А.Цэрэнбямба

СЭЗС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Ахлах багш

39.    

Ж.Амартайван

ҮИТС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Арга зүйч багш

40.    

Б.Мөнгөнтуяа

СЭЗС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Багшийн алдар тэмдэг

41.    

В.Алтантуяа

ҮИТС-ийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Ахлах багш

42.    

Н.Дэлгэрмаа

Лицей түүхийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Ахлах багш

43.    

П.Оюунбилэг

Лицей биологийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Ахлах багш

44.    

Б.Уранчимэг

Лицей бага ангийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Ахлах багш

45.    

М.Болорчулуун

Лицей химийн багш

Нийслэлийн боловсролын газрын Ахлах багш

46.    

П.Оюунгэрэл

ҮИТС-ийн багш

МЗХ-ны Амжилтын Хүрэл-Од

47.    

Э.Цэрэнбат

ХЗС-ийн багш

МЗХ-ны Эв нэгдлийн Мөнгөн-Од

48.    

З.Урантунгалаг

ХЗС-ийн багш

МЗХ-ны Эв нэгдлийн Мөнгөн-Од

49.    

Б.Гомбосүрэн

АУС-ийн зөвлөх

Монголын ахмад багш нарын холбооны Багшийн гавьяа одон

50.    

Л.Жамбалжав

АУС-ийн зөвлөх

Монголын ахмад багш нарын холбооны Багшийн гавьяа одон

51.    

Н.Сэргэлэн

АУС-ийн багш

Монголын ахмад багш нарын холбооны Багшийн гавьяа одон

52.    

Б.Сувд

АУС-ийн багш

Монголын ахмад багш нарын холбооны Багшийн гавьяа одон

53.    

Т.Амар

Лицей сургалтын менежер

Монголын ахмад багш нарын холбооны Эрдэнийн Алтан-Од одон

54.    

Б.Туяа

Лицей математикийн багш

Монголын ахмад багш нарын холбооны Багшийн гавьяа одон

55.    

Н.Цэцэгмаа

Лицей математикийн багш

Монголын ахмад багш нарын холбооны Багшийн гавьяа одон

56.    

А.Туул

Лицей англи хэлний багш

МУЗН-ийн 80 жилийн ойн медаль

57.    

Б.Болормаа

Лицей монгол хэлний багш

МУЗН-ийн 80 жилийн ойн медаль

58.    

Д.Энхбаяр

Лицей бага ангийн багш

МУЗН-ийн 80 жилийн ойн медаль

59.    

Д.Ариунчимэг

Лицей англи хэлний багш

МУЗН-ийн 80 жилийн ойн медаль

60.    

Т.Цолмонгэрэл

Лицей аж ахуйн менежер

МУЗН-ийн 80 жилийн ойн медаль

61.    

С.Нансалмаа

Лицей бага ангийн багш

ИЗЛС-ийн Шилдэг заах аргач багш

62.    

Х.Амгаланбаяр

Лицей Математикийн багш

Хүүхдийн авьяасыг хөгжүүлэгч багш

Их Засаг ОУИС-ийн 25 жилийн ойгоор

шагнагдах ажилчдын нэрс

 

Нэрс

Албан тушаал

Тодорхойлогдсон шагнал

1.

Б.Түмэнжаргал

Ректорын туслах

Нийгэм хамгаалал, хөдөлмөрийн яамны Тэргүүний ажилтан цол тэмдэг

2

П.Лхагвасүрэн

Сангийн инженер

Нийгэм хамгаалал, хөдөлмөрийн яамны Тэргүүний ажилтан цол тэмдэг

3

Д.Бямбажав

Дежур

Нийгэм хамгаалал, хөдөлмөрийн яамны Тэргүүний ажилтан цол тэмдэг

5

Б.Батсайхан

Жолооч

Нийгэм хамгаалал, хөдөлмөрийн яамны Жуух бичгээр

6

М.Баянмөнх

Маркетингийн албаны дарга

Нийгэм хамгаалал, хөдөлмөрийн яамны Жуух бичгээр

8

Д.Даваадорж

ЖЧХГХСС-ийн захирал

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

9

Г.Цэцэгмаа

Касс

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

10

Ж.Хайдав

Спорт цогцолборын дарга

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

11

Ю.Эрдэнэчимэг

ХЗС-ийн багш

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

12

Б.Насан

СЭЗС-ийн захирал

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

9

С.Дамчаасүрэн

ЗХН эрхэлсэн захирал

ИЗОУИС-ийн “Чингис хааны одон” тэмдгээр

10

Г.Пүрэвтогтох

Тэрэлж Бумбан тур жуулчны баазын дарга

ИЗОУИС-ийн “Чингис хааны одон” тэмдгээр

11

Л.Оюун

ҮИТС-ийн захирал

Нүүдлийн соёл иргэншлийн академийн “Эрдмийн гавъяа” хүндэт медаль 

 

Н.Туул

Гадаад харилцаа эрхэлсэн захирал

Нүүдлийн соёл иргэншлийн академийн “Эрдмийн гавъяа” хүндэт медаль 

12

Д.Оюунсүрэн

БСУС-ийн захирал

Нүүдлийн соёл иргэншлийн академийн “Эрдмийн гавъяа” хүндэт медаль 

15

Х.Нэргүй

ШУС-ийн сургалтын албаны дарга

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

16

Ю.Майцэнгэл

ШУС-ийн хөтөлбөрийн удирдагч

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

17

Ч.Сэлэнгэ

РОУДС-ийн захирал

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

18

Н.Ундрал

ЧСОУХС-ийн захирал

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

19

Б.Дөлгөөн

РОУДС-ийн Сургалт, гадаад харилцаа эрхэлсэн захирал

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

20

С.Лхагважав

СЭЗС-ийн ахлах багш

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

21

Ц.Батаа

Аж ахуйн дарга

МЗХ-ны Эв нэгдлийн Мөнгөн-Од

23

В.Ваанчигсүрэн

МА

МЗХ- ны амжилтын Хүрэл-Од

24

Б.Батсанж

Сантехникийн слесарь

МЗХ-ны амжилтын Хүрэл-Од

25

Л.Бэхжаргал

ХХА-ны дарга

МЗХ-ны Эр зоригийн алдар

 

 

Д.Цагаанхүү

Тэмүүжин цэцэрлэгийн багш

Багш нарын холбооны Заах аргач багш тэмдэг

 

Д.Чимэдлхам

Тэмүүжин цэцэрлэгийн туслах тогооч

Боловсролын үйлдвэрчний эвлэлийн хорооны Өргөмжлөл

26

Я.Балжинням

Лицей сургуулийн дежур

Монголын багш нарын холбооны “Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан” тэмдэг

27

Т.Цогоо

Лицей сургуулийн үйлчлэгч

Монголын багш нарын холбооны “Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан” тэмдэг

 

Ц.Оюунбат

Лицей сургуулийн дежур

Монголын багш нарын холбооны “Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан” тэмдэг

28

Ду. Энхбаатар

Мужаан

Монголын ахмад багш нарын холбооны үйлчилгээний хүндэт ажилтан тэмдэг

29

Б.Энхбаатар

Мужаан

Монголын ахмад багш нарын холбооны үйлчилгээний хүндэт ажилтан тэмдэг

30

Ө.Цэеннамбар

Жолооч

Монголын ахмад багш нарын холбооны үйлчилгээний хүндэт ажилтан тэмдэг

31

П.Лхагвасүрэн

Сантехникийн инженер

Монголын ахмадын холбооны хүндэт тэмдэг

32

Ч.Нямдорж

Слесарь

Монголын ахмадын холбооны хүндэт тэмдэг

33

П.Энхтуул

Сувилагч

Эмэгтэйчүүдийн холбоо

34

Д.Цэцэгээ

Үйлчлэгч

Эмэгтэйчүүдийн холбоо

35

Ц.Уртнасан

Засалчин

Эмэгтэйчүүдийн холбоо

37

С.Чимэгмаа

Нягтлан

СЯ-ны жуух

38

А.Энхтуяа

Нягтлан

СЯ-ны жуух

 

Б.Оюунгэрэл

Лицей Нягтлан

СЯ-ны жуух

39

Пү,Энхтуяа

Нягтлан

СЯ-ны Санхүүгийн тэргүүн

40

Б.Дарьцэцэг

Хүннү нягтлан

 

 

 

 

СЯ-ны Санхүүгийн тэргүүн

41

С.Саранцэцэг

Хүннү үйлчлэгч

Нийслэлийн хүндэт өргөмжлөл

42

Маралмаа

Хүннү ресепшин

Нийслэлийн хүндэт өргөмжлөл

43

Баярбат

Тэрэлж тогооч

ХХААХҮЯ-ны тэргүүний ажилтан

44

Хавдалминат

Талбайн цэвэрлэгч

БЗД-ийн хүндэт тэмдэг

45

Х.Алтанцэцэг

Үйлчлэгч

“Алдрын од” медаль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Их Засаг ОУИС-ийн 25 жилийн ойгоор

Тэргүүн болсон багш нарын нэрс

 

Нэрс

Албан тушаал

Тодорхойлогдсон шагнал

1

Б.Батжаргал

ЧСОУХС-ийн декан

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

2

И.Нямсүрэн

МСҮТ-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

3

Н.Үнэнчимэг

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

4

Х.Батжаргал

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

5

Ж.Баасанжав

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

6

Г.Пүрэвбадам

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

7

Ч.Билгээ

Лицей Англи хэлний багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

8

Л.Отгонсүрэн

Лицей газар зүйн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

9

Д.Эрдэнэчулуун

Лицей бага ангийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

10

З.Батдолгор

Номын санч

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

Нэрс

Албан тушаал

Тодорхойлогдсон шагнал

 

1.        

Д.Данзандорж

ХЗС-ийн багш

Хүндэт доктор

 

2.        

З.Мөнхжаргал

ХЗС-ийн багш

Хүндэт доктор

 

3.        

Жамбалжав

АУС-ийн багш

Профессорын үнэмлэх

 

4.        

Пүрэвдорж

АУС-ийн багш

Профессорын үнэмлэх

 

5.        

Д.Даваадорж

ЖЧХГХСС-ийн захирал

Дэд профессорын үнэмлэх

 

6.        

Б.Насан

СЭЗС-ийн захирал

Дэд профессорын үнэмлэх

 

7.        

Л.Оюун

ҮИТС-ийн захирал

Дэд профессорын үнэмлэх

 

8.        

Б.Нацагдорж

ХЗС-ийн багш

Дэд профессорын үнэмлэх

 

9.        

С.Дамчаасүрэн

ЗХН эрхэлсэн захирал

ИЗОУИС-ийн “Чингис хааны одон” тэмдгээр

 

 

Пауз авна

 

10.    

О.Эрдэнэ

2-р цогцолборын аж ахуйн дарга

Засгийн газрын Хөдөлмөрийн хүндэт медаль

 

11.    

Б.Ганхуяг

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

12.    

Б.Нацагдорж

ХЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

13.    

Д.Элбэгзаяа

СЭЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

14.    

О.Оюунгэрэл

ЧСОУХС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

15.    

Л.Сувдмаа

ЧСОУХС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

16.    

Б.Батжаргал

СЭЗС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

17.    

Л.Болортуяа

ЖЧХГХСС-ийн декан

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

18.    

Я.Батханд

ХЗС-ийн захирал

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

19.    

Доржиева С.Б

Лицей Орос хэлний багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

20.    

Г.Цэвэлмаа

Лицей нийгэмийн ухааны багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

21.    

А.Нямсүрэн

СНА ахлах мэргэжилтэн

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

22.    

Б.Доржханд

ЧСОУХС-ийн багш

БСШУСЯ-ны Боловсролын тэргүүний ажилтан

 

23.    

Пү,Энхтуяа

Нягтлан

СЯ-ны Санхүүгийн тэргүүн

 

24.    

Б.Дарьцэцэг

Хүннү нягтлан

СЯ-ны Санхүүгийн тэргүүн

 

 

Шилдэг 25 ажилтан

 

 

Шилдэг номинаци

 

25.    

Л.Оюун

ҮИТС-ийн захирал

Нүүдлийн соёл иргэншлийн академийн “Эрдмийн гавъяа” хүндэт медаль 

 

26.    

Д.Оюунсүрэн

БСУС-ийн захирал

Нүүдлийн соёл иргэншлийн академийн “Эрдмийн гавъяа” хүндэт медаль 

 

27.    

Д.Одгэрэл

ХЗС-ийн багш

Нүүдлийн соёл иргэншлийн академийн “Эрдмийн гавъяа” хүндэт медаль 

 

28.    

Д.Даваадорж

ЖЧХГХСС-ийн захирал

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

 

29.    

Г.Цэцэгмаа

Касс

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

 

30.    

Ж.Хайдав

Спорт цогцолборын дарга

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

 

31.    

С.Лхагважав

СЭЗС-ийн багш

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

 

32.    

Ө.Цэеннамбар

ИЗОУИС-ийн ажилтан

НИТХ-ын “Хүндэт тэмдэг”

 

33.    

Г.Пүрэвтогтох

Тэрэлж Бумбан тур жуулчны баазын дарга

НИТХ-ын “Хүндэт үнэмлэх”

 

34.    

Д.Дуламсүрэн

АУС-ийн декан

НИТХ-ын “Хүндэт үнэмлэх”

 

35.    

Д.Мөнхсайхан

ХЗС-ийн багш

НИТХ-ын “Хүндэт үнэмлэх”

 

36.    

С.Саранцэцэг

 

Хүннү ажилтан

 

НИТХ-ын “Хүндэт үнэмлэх”

 

37.    

Маралмаа

 

Хүннү ажилтан

 

НИТХ-ын “Хүндэт үнэмлэх”

 

38.    

Н.Туул

Гадаад харилцаа эрхэлсэн захирал

Нийслэлийн 380 жилийн ойн медаль

 

39.    

Ю.Эрдэнэчимэг

ХЗС-ийн багш

Нийслэлийн 380 жилийн ойн медаль

 

40.    

Ж.Сурнаа

Их засаг Тэмүүжин цэцэрлэгийн эрхлэгч

Нийслэлийн 380 жилийн ойн медаль

 

41.    

Б.Оюунгэрэл

Лицей Нягтлан

СЯ-ны жуух

 

42.    

С.Чимэгмаа

Нягтлан

СЯ-ны жуух

 

43.    

А.Энхтуяа

Нягтлан

СЯ-ны жуух

 

44.    

Х.Нэргүй

ШУС-ийн сургалтын албаны дарга

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

 

45.    

Ю.Майцэнгэл

ШУС-ийн хөтөлбөрийн удирдагч

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

 

46.    

Ч.Сэлэнгэ

РОУДС-ийн захирал

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

 

47.    

Н.Ундрал

ЧСОУХС-ийн захирал

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

 

48.    

Б.Дөлгөөн

РОУДС-ийн Сургалт, гадаад харилцаа эрхэлсэн захирал

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

 

49.    

Б.Барсболд

ҮИТС-ийн багш

Монголын хувийн их дээд сургуулиудын холбооны “Шилдэг багш” тэмдэг

 

50.    

Т.Отгонбаяр

Их Засаг Тэмүүжин цэцэрлэгийн тогооч

Монголын багш нарын холбооны “Манлайлагч ажилтан” хүндэт тэмдэг

 

51.    

З.Оюун-Эрдэнэ

Гадаад харилцааны мэргэжилтэн

Гэр бүл, хүүхэд залуучуудын газрын “Тэргүүний залуу” медаль

 

52.    

П.Оюунзул

Сургалтын албаны мэргэжилтэн

Гэр бүл, хүүхэд залуучуудын газрын “Тэргүүний залуу” медаль

 

53.    

С.Жаргал

ИЗОУИС-ийн ажилтан

МБНХ-ны Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан

 

54.    

Х.Алтанцэцэг

ИЗОУИС-ийн ажилтан

МБНХ-ны Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан